


130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розетка чотиримісна накладна RIO trong>- це електричний пристрій з чотирма роз'ємами для одночасного підключення приладів, який монтується безпосередньо на поверхню стіни (без необхідності робити заглиблення). Дроти підводяться по стіні відкритим способом (частіше у кабель-каналах). Ідеально підходять для гаражів, майстерень або дерев'яних будинків, де приховане проведення дроту неможливе або небезпечне. Часто такі розетки використовуються для організації робочих місць в офісах або на кухні, дозволяючи обійтися без використання трійників або подовжувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 220 мм |