


60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Колірна температура | 3000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 45 мм |