280 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Світлодіодний модуль (матриця) DROP від TM LEDium - це сучасний високотехнологічний продукт, що дозволяє замінити лампи розжарювання, люмінесцентні, ртутні та інші джерела світла. При цьому він енергоефективніший, безпечніший для людини, чудово висвітлює потрібний вам простір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габарити | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 210 мм |