


490 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість світлодіодів | 96 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 7680 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габарити | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 300 мм |