

450 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Серія світлодіодних світильників
CLASSIC
Світлодіодні світильники ТМ LEDium серії CLASSIC — це сучасні, дизайнерські накладні світильники круглої форми з цікавим візерунком на плафоні. Вони виготовлені з легких, екологічних матеріалів, прості в монтажі, економні та довговічні. Завдяки використанню світлодіодних технологій дають змогу заощаджувати до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання і 85%, порівнюючи з галогенними лампами. Мають великий ресурс роботи в 25 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих.
Світильники можуть використовуватися для освітлення будь-якого побутового, адміністративного, комерційного або офісного приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 380 см |
| Висота | 65 см |