480 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Світлодіодна панель Opal Universal PRO LEDium спроектована для стель типу Армстронг.
Переваги:
металевий копрпус, який відповідає за відведення тепла;
наявність рамки для захисту панелі від пошкоджень.
розсіювач забезпечує м'яке світло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 165~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Світловий потік | 4050 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59.5 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Висота | 2.5 см |