


750 ₴
Світлодіодні лінійні світильники PHILIPS WT120C LED40 L1200 PSU 40W/144x0.28W/LED module ule — це економний, надійний і енергоефективний аналог люмінесцентних світильників ЛПП. Маючи герметичний захист від пилу та вологи IP66, ці світильники застосовують для освітлення вологих і пилових приміщень, як-от підвали, склади, автомийки, холодильні пристрої, майстерні, виробничі приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Алюміній |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Довжина | 1200 мм |