

8 000 ₴
Вибухозахищений світильник рівня захисту 1Ех для загального освітлення вибухонебезпечних зон класів 1, 2 та пожежонебезпечних зон класів П-I, П-II відповідно до маркування вибухозахисту, а також допускається застосування в зонах 21, 22 за умови дотримання вимог НПАОП 40.1.3. 01, «Правил Пристрої Електроустановок» та інших нормативних документів, у приміщеннях та зовнішніх установках у нафтовій, нафтопереробній, газовій, хімічній, цементній, деревообробній та інших галузях промисловості.
ОСОБЛИВОСТІ:
- введення проводів у вибухонепроникну оболонку виконано методом заливання компаундом у сталевій різьбовій втулці та ввинчене в корпус, що забезпечує збереження параметрів вибухової щілини на протязі всього терміну служби;
- індивідуальна компенсація реактивної потужності; високий коефіцієнт потужності;
- високий рівень пиловологозахисту, пожежобезпечний;
- атмосферостійкий – тривалий термін служби;
- вбудована апаратура управління та два кабельні введення для електрокабелю зменшують витрати на монтаж, експлуатацію та забезпечують транзитне (магістральне) електропідключення до лінії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Виробник | Ватра |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 150 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 295 см |
| Висота | 580 см |
| Основні | |
| Цоколь | E40 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення теплиць |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Захисна решітка | Да |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Да |