
4 000 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Виробник | Ватра |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 305 см |
| Вага | 3800 г |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Джерело світла | LED промислова лампа |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат ударостійкий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Да |