


170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розетка п'ятимісна накладна RIO - це електричний блок з п'яти гнізд для підключення електроприладів, який монтується прямо на поверхню стіни без необхідності робити для нього поглиблення. Пристрій прикручується до стіни, а дроти підводяться відкритим способом (частіше у кабель-каналах). Дозволяє одночасно підключити до 5 електричних вилок, що робить його зручним для кухонь, майстерень чи офісів, де багато техніки накопичується в одному місці. Випускається у двох основних варіантах: із заземленням (для безпечної роботи із потужною технікою та приладами) та без заземлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 270 мм |