


45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Нічник використовується для освітлення кімнати у темний час доби. Він підключається до електричної розетки та працює від мережі. Створює м'яке та приглушене освітлення в кімнаті, що допомагає створити спокійну та затишну атмосферу для відпочинку чи сну.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 70 мм |