



70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розетка + двоклавішний вимикач накладний ONO – це комбінований блок, що поєднує в одному корпусі розетку та вимикач. Він монтується безпосередньо на поверхню стіни, не вимагаючи поглиблення. Ідеально підходить для відкритої електропроводки у дерев'яних будинках, гаражах, підсобних приміщеннях та на дачах, де дроти прокладені поверх стін. Такий пристрій суттєво економить місце і дозволяє керувати світлом (вимикач) та підключати електроприлади (розетка) у одному, зручному для вас місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальне навантаження на лінію | 3000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Термін служби | 10 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 115 мм |