

400 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 320 см |
| Висота | 60 см |