
140 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розетка 16А + Вимикач одноклавішний ONTARIO ТМ LEDium NVR05 - це електричний блок з підвищеним рівнем захисту від вологи та пилу за стандартом IP54, призначений для використання в приміщеннях з високим рівнем вологи, а саме у ванних кімнатах, басейнах, саунах, гаражах, складах, на виробництві. Він має герметичний корпус, захисні ущільнювачі контактів та спеціальну кришку для розетки, яка закривається після відключення приладу, щоб запобігти попаданню пилу та вологи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 250 г |
| Термін служби | 10 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |